Müşterileri numaralarından tanıma, yapılan tüm görüşmelerin ses kaydını tutma, akıllı karşılama robotu ile müşterinizi ilgili departmana yönlendirma, yeni müşteri kazanımı için potansiyel müşterileri arayabileceğiniz operasyonlar yapma, mevcut müşteri veri tabanınıza entegre, Hosting Firmaları için hazırladığımız Hosting Çağrı Merkezi Yönetim Sistemi.

 • Excelden aktarım

  Sistem, formatı ne olursa olsun, Excel dosyaları içerisindeki tüm kayıtları kendi veritabanına aktarılabilmektedir. Aktarım sırasında, akıllı aktarım ekranı üzerinden ilgili xls dosyasının formatı sisteme tanıtılabilmektedir. Tanıtılan aktarım formatı daha sonra kullanılmak üzere kaydedilebilmektedir. Sistem aktarım sırasında, gelişmiş algoritma ile müşteri mükerrerlik kontrolü yapmaktadır. Mükerrerlik kontrolü için o ana kadar sisteme aktarılmış olan tüm müşteri kayıtları kullanılmaktadır.
  Opsiyonel olarak mevcut müşteri veri tabanınıza entegrasyon yapılabilmektedir.
 • Gelişmiş Log Kaydı

  Bir arama sırasında, ilgili müşteri daha önce kaç kez aramış/aranmış, arama sonucu ne olmuş, arama hangi proje veya dosyadan yapılmış tek ekran üzerinden görüntülenebilir.
 • Dijital Santrale Entegre

  Hosting Firması Çağrı merkezi sistemi, ek bir yazılım veya sürücü gerektirmeden, Asterisk tabanlı dijital santraller ile entegre çalışmaktadır. Tüm çağrı ekranları doğrudan yazılım içerisinden yönetilmektedir.
 • Çağrı Karşılama

  Arayan müşteriler, telefon numarası ile veritabanı içinden sorgulanır ve varsa müşteri adı, müşteri numarası gibi bilgiler agent ekranında görüntülenir.
 • Arama Ses Kaydı

  Tüm aramaların ses kaydı alınır. İstendiğinde ilgili kayıtlar dinlenebilir veya bilgisayara kaydedilebilir.
 • Canlı Çağrı Dinleme

  Müşteri temsilcisi bir görüşme yaparken, yetkilendrilmiş kullanıcılar canlı olarak temsilcinin ne konuştuğunu sistem üzerinden dinleyebilir ve gerekli görmesi durumunda araya girerek sadece aramayı yapan müşteri temsilcisinin duyacağı uyarılarda bulunabilir.
 • Otomatik Sesli Mesaj

  Sisteme yüklenen aranacaklar listesi otomatik aranıp, hazırlamış olduğunuz metin dinletilebilir.
 • Performans Raporları

  Görüşme yapan çağrı merkezi personelleri, görüşme süresi ve görüşme yapılan kişi bazlı raporlanabilir.
 • Potansiyel Müşteri Aramaları Data Erişim Raporları

  Aranan kişi sayısı, ulaşılan kişi sayısı, ulaşılamayan kişi sayısı raporlanır. Raporlar Excel dosyası olarak alınabilir.
 • Otomatik Randevu

  Müşteri arama ekranında, müşteri için randevu oluşturulabilir. Oluşturulan randevular otomatik olarak çağrı merkezi personeli ekranında görüntülenir. Aranan kişinin o an müsait olmaması durumunda müsait olduğunu belirttiği tarih ve saatte aranması sağlanır.
 • SMS Gönderme

  Müşterilerinize istenen şablonlar üzerinden SMS gönderebilir.
 • Aynı anda 50 çağrı

  Tek numara üzerinden aynı anda 50 çağrı karşılayabilir. Anlık çağrı karşılayacak müşteri temsilciniz olmasa bile sistem "Şu anda tüm müşteri temsilcilerimiz başka müşterilerimize hizmet veriyor." uyarısını dinlerler. Müşteri beklemeyip kapatır ise sistem cevapsız çağrılara dönüş yapmanızı sağlar.
 • Numara Tahsisi

  0212/0216 benzeri bölgesel numaranızı VOIP üzerinden kullanabilme. 0850 Çağrı merkezi numarası tahsisi.
 • Ofis Dışından Çağrı Karşılama

  Ofiste olmasanız bile, VOIP üzerinden, cep telefonunuz ile çağrı karşılayabilirsiniz veya ofise gelen bir çağrıyı yöneticinizin cep telefonuna yönlendirebilirsiniz. Bu işlem için cep telefonuna yüklenen yazılım kullanılır ve ses transveri cep telefonunuznun internet bağlantısı üzerinden yapılır. Bu nedenle ilave bir görüşme ücreti ödemezsiniz.