Dijital Santral Entegrasyonu

voip

Çağrı merkezi CRM sistemi, ek bir yazılım veya sürücü gerektirmeden, Asterisk tabanlı dijital santraller ile doğrudan IP üzerinden entegre çalışmaktadır. Tüm çağrı ekranları yazılım içerisinden yönetilmektedir. Ek bir SoftPhone kullanımına ihtiyaç yoktur.

Yazılım içerisinden yapılabilecek işlemler:

  • voip arama Havuza atılmış müşterileri tek tuşla arayabilir. Ön tanımlı kurallar çerçevesinde otomatik çağrı başlatabilir.
  • Numara Gizleme Arama işlemi numaralar tuşlanarak değil, sistem üzerindeki ara butonuna basıldığında numara sistem tarafından çevrilerek yapıldığı için numaranın Agent tarafından biliniyor olması gerekmez. Bu sayede müşteri iletişim numaraları istenirse Çağrı Merkezi personellerinden dahi gizlenebilir.
  • Agent Arama durum görüntüleme ekranı üzerinden aktif çağrıdaki tüm çağrı merkezi müşteri temsilcileri anlık olarak takip edilebilir.
  • Agent dinleme Aktif çağrıdaki bir agent sistem üzerinden dinlenebilir. İstenirse sadece agent tarafından duyulabilen, müşteri tarafından duyulamayan sesli uyarı veya yönlendirmeler yine sistem üzerinden aktarılabilir. (Sufle Verme)